KONST / Litografier / Färglitografi 9884295
*
nr 988 4295
Färglitografi
Birgitta Lundberg, "Blå växter", 13/25, signerad, -70, motivet: 49x41
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2015
kl 18:34:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/10 15:25:38
1
150 kr
19/10 17:57:18
2
350 kr
19/10 18:24:29
3
Vinnande bud
19/10 18:27:47
2
500 kr
19/10 18:27:47
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
19 okt
Grafik
På Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: birgitta lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 988 4295
Färglitografi
Birgitta Lundberg, "Blå växter", 13/25, signerad, -70, motivet: 49x41
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/10 15:25:38 | 1 | 150 kr |
19/10 17:57:18 | 2 | 350 kr |
19/10 18:24:29 | 3 | Vinnande bud |
19/10 18:27:47 | 2 | 500 kr |
19/10 18:27:47 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
19 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: birgitta lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27 -
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51